Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 627 вопросов и 6 445 890 ответов!

Допоможітььь.

5-9 класс

Потрібно підібрати гарну фамілію(бажано Англійську,Американську)до імя Ірина.

ЕндерМен 16 февр. 2017 г., 4:54:13 (6 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
140020
16 февр. 2017 г., 5:59:50 (6 лет назад)

ну если англ то "Добрев", "ирина добрев"
а если укр. то например ирина ершова)

+ 0 -
Dinara0710
16 февр. 2017 г., 6:42:53 (6 лет назад)

Vissing

+ 0 -
Povelites
16 февр. 2017 г., 9:18:08 (6 лет назад)

lereged

+ 0 -
Римочка007
16 февр. 2017 г., 12:00:07 (6 лет назад)

Derynovska

+ 0 -
Achontey98
16 февр. 2017 г., 14:08:51 (6 лет назад)

Хортманн(Hortemann)

+ 0 -
Сирелис
16 февр. 2017 г., 15:20:57 (6 лет назад)

Katz

+ 0 -
lols_nastya
16 февр. 2017 г., 20:04:50 (6 лет назад)

Irina Holtsman Irina Everengod

+ 0 -
lols_nastya
16 февр. 2017 г., 20:06:43 (6 лет назад)

Irina Liftenshtein Irina Ponzel

Ответить

Другие вопросы из категории

Користуючись поданими словосполученнями з диеприкметникоми, скадіть твір на тему стосунки з родинею(7-8 реч)

Словосполучення:
Прищеплений у дитинстві , вихований батьками, націлений на успіх, підтриманий родинею, захищений дорослими, усвідомленний вибір.

Читайте также

допоможіть скласти!!!

"Уявіть,що купальской ночі ви знайшли цвіт папороті.Яке бажання ви хотіли б висловити,яку мрію здійснити"
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!

Допоможіть скласти діалог..( 8 реплік )

уявіть ,що ви журналіст і розмовляєте з представником певної професії(учитель,економіст,лікар дилер тощо)
Народ, допоможіть, будь ласка.

Допоможіть! Я прошу перевірити помилки та правильно розставити коми. Це мій контрольний твір і це для мене дуже важливо. Що таке щастя, кожен розуміє

по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання. Для когось щастя—це мати автомобіль найновішої моделі, добре облаштовану квартиру з меблями, від яких тріщать стіни, та гаманець, наповнений зеленими папірцями —доларами. Можливо, це і є якась сота частина щастя. А може, й ні. Але, на мій погляд, щастя усе ж таки не в цьому. Щастя — це мати вірних, незрадливих друзів, здатних у будь-яку хвилину прийти до тебе на допомогу. Я знаю, якщо станеться біда, я можу розраховувати на тверду руку друга. Він допоможе мені порадою, він запропонує реальну допомогу. У цей же час мої друзі теж можуть розраховувати на мене. І я їх не підведу, не зраджу. Тоді ж що може бути кращим за це товариство, за товариську підтримку? Однією з складових частин щастя, на мій погляд, є здоров'я. Не маючи його, людина відчуває себе руїною. Як відомо, здоров'я неможливо купити за гроші. Нехай ти будеш навіть мільярдером, але, не маючи здоров'я, будеш ти радіти своїм грошам? І тільки тоді зрозумієш, що щастя все ж таки неможливо оцінити лише в грошовому еквіваленті. Щастя, я гадаю, — це мати здорових, люблячих батьків. Адже вони так багато віддають нам, своїм дітям. А ми зрідка буваємо такими невдячними, такими байдужими до їхніх прохань. Але якщо замислитися, то, мені здається, ми могли би частіше прислухатися до їхніх зауважень, порад, приділяти їм більше часу та уваги. Бо вони віддають нам стільки любові, стільки ніжності та ласки! Від наших найперших кроків до кінця своїх днів вони ведуть нас дорогами життя, не помічаючи інколи, що з маленьких нетям ми швидко перетворилися на самостійних, дорослих людей. Проте для батьків ми, здається, назавжди залишаємося маленькими дітьми. Але яке все ж таки щастя, що вони є, рідні, милі батьки! Для мене щастя—коли тебе розуміють. У наш вік, коли усі навкруги поспішають, не помічаючи нічого навколо, не залишається часу, щоб прислухатися до голосу інших людей. З усіх боків оточує нас глуха байдужість. Тому, я гадаю, так важливо, коли тебе можуть спокійно вислухати, зрозуміти, дати пораду. Це може бути товариш, або батьки, або навіть якась незнайома людина, яка не втратила людськості, яка вірить іншим. Зараз, на жаль, такі люди є рідкістю. Що таке щастя, кожний розуміє по-своєму. Щастя, на мій погляд, — це коли всі відчувають себе щасливими, коли усім добре. Нехай поряд зі мною завжди будуть вірні друзі, нехай хвороби не чіпляються до мене та моїх близьких, нехай у світі панує взаєморозуміння, нехай будуть як можна довше поруч зі мною мої батьки, і тоді я, мабуть, зможу впевнено сказати: "Я—щаслива людина!"

Допоможіть

Складіть твір-опис весняний ліс
Пліііііііііз. Допоможіть. БудласкаВы находитесь на странице вопроса "Допоможітььь.", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.