Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 627 вопросов и 6 445 890 ответов!

Твір на тему екстремальні ігри

5-9 класс

Укр мова

07 окт. 2020 г., 17:57:23 (3 года назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
Ваш ответ будет первым =)
Ответить

Другие вопросы из категории

Іншомовні слова

Іншомовні слова Власні назви, в яких є мьякий знак або апостроф

5-9 класс українська мова ответов нет
Річна контрольна

Поширеним є речення:Тетяно будь відвертою

5-9 класс українська мова ответов нет
Укр мова

Написати твір мініатюру сваритись не слід бо ввід сварки не злічиш бід

5-9 класс українська мова ответов нет
яяя

Синтаксичний розбір речення Молодшому поколінню на жаль не давали змоги знати імена авторів цього прощального духовного реквієму ручаїв.

5-9 класс українська мова ответов нет
Займенник

Запишіть розкриваючи дужки ні(хто)

5-9 класс українська мова ответов нет

Читайте также

Міні-твір на тему "Зимові ігри" з дієприслівниками

заранее большое спасибо!

Допоможіть будь ласка скасти розповідь з елементами опису на одну з поданих тем, використовуючи: а) речення з підметом , вираженим числівником з

іменником ; б) речення з підметом , до складу якого входить іменник зі значенням кількості.

Теми: "Екстремальні ігри" , "Я і моє місто" , "Мій вихідний день" , "Прогулянка містом ( селом )".

Твір на тему мій улюблений спорт. Я обожнюю ігри з м'ячем, а найбільше я люблю футбол.Я граю в цю гру з весни до пізньої осені на шкільному стадіоні.Я стеж

у за європейськими та світовими чемпіонатами з футболу. І дуже радий, що останній чемпіонат Європи, Євро-2012, проводився саме в Україні та Польші. Ми з татом не пропускали жодного матча по телевізору.Звичайно, я дуже сподівався, що збірна України вийде хоча б у чвертьфінал. Але, на жаль, цього не сталося. Проте Андрій Шевченко був і залишається моїм улюбленим футболістом, хоч вже завершує свою футбольну кар'єру. Після виходу команди України з чемпіонату я вболівав за англійців, потім переключив свою увагу на іспанців. Хоч більшість моїх друзів підтримували Італію, я виявився правий. Іспанія виграла Євро-2012! Взагалі, моя улюблена команда — це донецький “Шахтар”, а в Європі - “Реал Мадрид”. Втім, якщо в міжнародному турнірі грає “Динамо”, я завзято вболіваю за цю команду. Адже вона здобуває слави нашій країні. На жаль, я ще не побував на наших великих стадінах, тобто на “Олімпійському” та на “Донбас-Арені”. Коли я підросту, то побуваю обов'язково. Хочу подивитися на матчі власними очима! А ще візьму з собою на стадіон фанатську дудку та український флаг та щиро вболіватиму за улюблені команди!

Напишіть твір на тему "Шкільна пригода"

Срочно на завтра

напишіть,будь ласка,твір на тему "що таке зрада?" орієнтований план 1.Одвічна проблема зради.-Вступ

2.Зрада-це порушення вірності.-Основна частина

1)Зрада Батьківщини.

2)Зрадалюдини.

3)Причини зради.

4)Людина,яка не зрадить.

3.Давайте жити без зради.-Висновок


Пожалуйста,е с интернета....можно на русском...Вы находитесь на странице вопроса "Твір на тему екстремальні ігри", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.