Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 627 вопросов и 6 445 890 ответов!

СРОЧНО

5-9 класс

Перепишіть, вставте, де треба, пропущені букви; обґрунтуйте написання слів. Пристрас...ний, проїз...ний, випус…ний, верес...нути, облас...ний, свис...нути, перехрес…ний, піс…ний, пис...нути, шелес…нути, шіс...надцятий, радіс...ний, бриз...нути, гіган...ський, студен…ський, перс...ні, ях...смен, корис...ливий, передвіс...ник, учас...ник, безвиїз…но, швидкіс...ний, буревіс...ник, тис...нути, улес…ливий, у повіс…ці, влас...ний, кож...ний, совіс...ні, жаліс...ливий, зліс...ний, прихвос...ні, ціліс...ний, навмис...не, надкіс…ниця, турис...ський, захис...ний, аген...ство, зап’яс...ний, контрас...ний, доблес...ний, дилетан…ський, форпос...ний, плюс...нути, очис...ний, балас...ний, медаліс...ці. 8. Від поданих іменників за допомогою суфіксів утворіть прикметники. —ськ-: Буг, Дрогобич, Прилуки, Овруч, Кривий Ріг, Лейпциг, Запоріжжя, Волинь, Золотоноша, Прага, Дамаск, Іртиш, Бахмач, Одеса, Карпати, Вінниця, Кагарлик, Трускавець, Калуш, Вільнюс, Норвегія, Волга, Рига, Сиваш, Кавказ, Гадяч; солдат, таджик, викладач, козак, якут, узбек, волох, чех, казах, юнак, турок, грек, парубок, чумак, латиш, гірник, ткач, боягуз, ненець, гігант, архіпелаг. —ств-: робітник, інтелігент, дослідник, студент, заступник, велетень, співробітник, кравець, керівник, птах, люди, перекладач, кріпак, товариш. 9. Поясніть, за якою правописною нормою об'єднані подані групи слів. Знайдіть слова з помилками. 1. Празький, ткацький, запорізький, німецький, тюрський. 2. Вищий, вузчий, дорожчий, нищий, легший. 3. Безпечний, вічний, місячний, сердечний, сонячник. 4. Німеччина, Туречина, Галиччина, козаччина, солдатчина. 5. Можу, плачу, колишу, хожу, прошу, пущу.

Віка 07 окт. 2020 г., 23:23:25 (3 года назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
Ваш ответ будет первым =)
Ответить

Другие вопросы из категории

Твір на тему екстремальні ігри

Укр мова

5-9 класс українська мова ответов нет
Іншомовні слова

Іншомовні слова Власні назви, в яких є мьякий знак або апостроф

5-9 класс українська мова ответов нет
Річна контрольна

Поширеним є речення:Тетяно будь відвертою

5-9 класс українська мова ответов нет
Укр мова

Написати твір мініатюру сваритись не слід бо ввід сварки не злічиш бід

5-9 класс українська мова ответов нет
яяя

Синтаксичний розбір речення Молодшому поколінню на жаль не давали змоги знати імена авторів цього прощального духовного реквієму ручаїв.

5-9 класс українська мова ответов нет

Читайте также

люди помогите срочно нужно придумать за что покарали лелеку прочтите и вы поймете респект и уважуха тем хто поможет нужно

очень срочно завтро по етому к.р

Якось восени я йшов полем і побачив: на великому лузі зібралося багато лелек . Вони утворили коло, а в колі тім з опущеною головою стояв один, красень, і слухав стрекотливу, тривожну мову своїх побратимів. Коло то звужувалося, то знову розширювалося, одні поступалися місцем іншим. Була саме пора відльоту лелек , і вони, певно, так я думав, зібралися на цей луг з навколишніх сіл і гаїв, щоб звідси разом вирушити в далеку путь. Спочатку я гадав, що в центрі стоїть їхній ватаг, але невдовзі відкинув цей здогад. По якомусь невловимому знаку всі лелеки піднялися, а він залишився, він навіть побоявся підвести голову. Вони зробили над ним прощальне коло і полетіли. Він не стрекотав, не бився об землю, не просив прощення чи помилування. Він стояв, убитий горем. Тільки тепер я здогадався, що відбувся лелечий суд — можливо, найсправедливіший і водночас найжорстокіший з усіх судів . Осуджений не рухався, не ворушився, аж поки його побратими зникли з видноколу. Потім уже він піднявся і полетів у протилежний бік. Його покинули, йому заборонили летіти з ними, і він залишився в самотині... Виявляється, він не загинув. Його підібрали діти, не знаючи про те, що він учинив злочин, відігріли, привчили до іншого життя, назвали його Халимоном. Лелеки , що восени прилітали, виводили діток, знову відлітали, а Халимон усе жив самітником і більше ніколи не піднімався в небо. Зовсім випадково я довідався, за що покарали лелеку ....

Помогите !!! срочно срочно !!!!

складить речення - щоб перше слово було обставиною друге слово присудок третье слово означення а четверте слово підмет !! Наступне речення перше слово означення друге слово підмет третье обставина четверте присудок и пяте обставина . И останне речення перше слово підмет друге слово обставина третье слово присудок і четверте че слово спроби вираженння !!! треба срочно я поставлю спасибо )))

Місцувий відмінок однина срочно треба:

Архіпелаг, каталог, діалог, колега, критика, фізика, логіка.

Срочно нужно!!!!

Помогите срочно! Это 5 класс) Спишіть текст, вставляючи, де треба, пропущені букви. Поясніть орфограми. Сте..ка ..бігала по кам..яному

..хилу. Дорога була ро..печена. Бе..хмарне небо дихало жаром. Ге..ко ..розуміти нашу бе..межну радість, коли ми побачили перед собою бе..краї простори, лазурове оз..ра і будинок із тер..асою. Ось там, в тінистих ал..еях саду, ми ..починемо.

Пожалуйста!!! Мне нужно на завтра!! Кто правильно и быстро решить поставлю как наилучшее решение!!!!!!!

Срочно!Вы находитесь на странице вопроса "СРОЧНО", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.