Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 663 вопросов и 6 445 978 ответов!

Визначити частини мови і підкреслити граматичну основу Пташині серенади У травні з небесної блакиті, з дерев і кущів линуть радісні пташині голоси. За

1-4 класс

синім сосновим лісом займається рожева зоря. Польовий жайворонок дзвіночком вітає народження нового дня. А в лісі ніжним співом зустрічає схід сонця дрізд. Від ранку до пізнього вечора чути пташині серенади в міських парках. А ввечері у кущах тихої алеї раптом хтось свисне, тьохне. Мине хвилина, потім поллється чудесна пісня. Пролунає довгий свист, а за ним розсипається перлинами спів солов’я. Заспіває соловейко, а ліс озветься луною.

Sashok8461 06 апр. 2017 г., 1:21:10 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Valymayrina
06 апр. 2017 г., 3:20:01 (7 лет назад)

У -прийменник, травні-іменник,з-прийменник,небесної-прикметник,блакиті-іменник,з-прийменник,дерев-іменник,і-сполучник,кущів-іменник,линуть-дієслово,радісні-прикметник,пташині-прикметник,голоси-іменник.

Голоси-підмет; линуть-присудок.

 

За-прийменник,синім-прикметник,сосновим-прикметник,лісом-іменник,займається-дієслово,рожева-прикметник,зоря-іменник.

Зоря-підмет;займається-присудок.

 

Польовий-прикметник,жайворонок-іменник,дзвіночком-іменник,вітає-дієслово,народження-іменник,нового-прикметник,дня-іменник.

Жайворонок-підмет; вітає-присудок.

 

А-сполучник,в-прийменник,лісі-іменник,ніжним-прикметник,співом-іменник,зустрічає-дієслово,схід-іменник,сонця-іменник,дрізд-іменник.

Дрізд-підмет;зустрічає-присудок.

 

Від-прийменник,ранку-іменник,до-прийменник,пізнього-прикметник,вечора-іменник,чути -дієслово,пташині-прикметник,серенади-іменник,в-прийменник,міських-прикметник,парках-іменник.

Чути-присудок.Підмета немає.

 

А-сполучник,ввечері-прислівник,у-прийменник,кущах-іменник,тихої-прикметник,алеї-іменник,раптом-прислівник,хтось-займенник,свисне-дієслово,тьохне-дієслово.

Хтось-підмет;свисне,тьохне-присудки.

 

Мине-дієслово,хвилина-іменник,потім-прислівник,поллється-дієслово,чудесна-прикметник,пісня-іменник.

Пісня-підмет;поллється-присудок.

 

Пролунає-дієслово,довгий-прикметник,свист-іменник,а-сполучник,за-прийменник,ним-займенник,розсипається-дієслово,перлинами-іменник,спів-іменник,солов"я-іменник.

Свист-підмет,пролунає-присудок.

Спів-підмет,розсипається-присудок.

 

Заспіває-дієслово,соловейко-іменник,а-сполучник,ліс-іменник,озветься-дієслово,луною-іменник.

Соловейко-підмет;заспіває-присудок.

Ліс-підмет;озветься-присудок.

 

Підмет підкреслити однією лінією, а присудок - двома.

Ответить

Читайте также

Скласти порівняльну характеристику прислівників і прикметників Частина мови прислівник прикметник 1. Змінна чи незмінна? незмінна

змінна

2. Що означає?

3. На які питання відповідає?

4.З якою частиною мови найчастіше

звязується у реченні?

5.Яким є членом речення?

1.Із яких частин складаеться слово? 2.Як визначити в слові закінчення й основу? 3.Що називаеться коренем?Як його знайти?4.За допомогою чого утворюються

нові слова?5.чим відрізняється префікс від суфікса?6.Правила правопису яких префіксів ти вивчив (вивчела)?Розкажи правила, наведи приклад.



Вы находитесь на странице вопроса "Визначити частини мови і підкреслити граматичну основу Пташині серенади У травні з небесної блакиті, з дерев і кущів линуть радісні пташині голоси. За", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "1-4" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.