Чому людина має бути чемною
5-9 класс
|


Чемність-це позитивна риса характеру,яка позволяє поводитися з іншими людьми з повагою і розумінням.Як поводишся ти з людиною ,так і будуть поводитися з тобою.Висновок:при кожній негативній(неприємній) ситуації,бути стриманою і чемною людиною.

Тому що грубу людину не зрозуміють у сучасному суспільстві. Вона не зможе завести друзів, навіть приятелів, бо ніхто не захоче пізнати її ближче, вона відштовхуватиме їх. Навпаки, чемну, привітну людину завжди гарно сприймають, з нею хочеться спілкуватись.

бионаніфцн5веамшгнекувічсшглрмиаіц спампижщуінеоне67ушцфікереонгон78щ67у5854іор8ж7к65укерпоттиав мае7енглпавніу67к6шеглавкіш47кгшпр

ппарнеовмовмвоврмоамрваоргманвмгоыврмоыав я танос

Найкращі тексти і сайт я скопіював На телефон для школи

Найкращі тексти і сайт я скопіював На телефон для школи😄😄😃😃😎😎👍👍🤟🤟
Другие вопросы из категории
Міні твір на тему " Школа майбутнього ", використовуючи дієслова майбутнього часу.
1)Мудрий бездумному з дороги вступається
СРОЧНО!!!!
Читайте также
народу й надбань усього людства.
Основою мовленнєвої культури є грамотність, тобто дотримання загальноприйнятих літературних норм у користуванні лексичними, фонетичними, морфологічними, синтаксичними і стилістичними засобами мови.
Але цим поняття мовленнєвої культури не вичерпується. Мовлення має бути не тільки правильним, а й лексично багатим, синтаксично різноманітним.
Щоб цього досягти, слід вслухатися в живе мовлення, вдумливо читати політичну, художню, наукову літературу, звертаючи при цьому увагу на вживання окремих слів, на особливо вдалі висловлювання, на побудову речень, користуватися словниками. Треба активно розвивати своє мовлення: усно й письмово викладати думки, виправляти себе, перебудовувати сказане, шукати найкращі й найдоцільніші варіанти висловлювання.
Культура мовлення тісно пов'язана з культурою мислення. Якщо людина ясно, логічно мислить, то й мовлення в неї ясне, логічне. І навпаки, якщо в людини немає думок, якщо вона говорить про те, чого не розуміє або не знає, то й мовлення в неї плутане, беззмістовне, захаращене зайвими словами, непотрібними красивостями. Мовлення тоді гарне, коли воно якнайповніше і якнайточніше передає думки чи малює образи, зрозуміле і легко сприймається.
Грамотне, багате мовлення — не тільки ефективний засіб передачі й сприйняття думок та образів. Це й вияв поваги до людей, з якими спілкуєшся, до народу, який створив цю мову.
Запишіть основні тези тексту.