Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

Перепишіть прислів'я, на місці крапок уставляючи дібрані з довідки й поставлені в потрібній формі іменники. Поясніть їхні відмінкові закінчення.

10-11 класс

1. У ... рука довга. 2. Як ... не буде, то й очерет не виросте. 3. Батога з ... не сплетеш. 4. Припав, як муха до ... . 5. Біда докучить, але й ... научить. 6. Заєць від ... , а жаба від ... тікає. 7. Ні з того ні з сього гості з ... . 8. Смола до ... не пристає.
Довідка. Пісок. Кущ. Мед. Дуб. Розум. Заєць. Дощ. Вогонь. Ніжин.

Kristi1019 13 марта 2015 г., 13:55:04 (9 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
ъзгеуй
13 марта 2015 г., 16:13:45 (9 лет назад)

8.смогу до меду не пристає. 6.дощів жаба від вогню.

Ответить

Другие вопросы из категории

Потрібна допомога..

Записати слова у дві колонки нормативні і ненормативні форми ступенів порівняння:
Якнайсвітліший, солодший, найсумніший, щонайгарніша, менш складний, наймиліший, найбільш толерантний,щонайтепліший, менш зрозуміліший, найромантичніший, найбільш щасливий,якнаймолодший, самий відомий, більш здібний, старший, тонший, коричневі ший, найдобріший, більш зручний,якнайвиразніший, самий розумний, грубший,найактивніший, найширший, якнайсолодший, архіважливіший, бежеві ший, смачніший, ніжніший, більш низький, менш відвертий, найкмітливіший, самий дорогий, найулюбленіший, більш старший, білосніжніший, найбільш толерантніший, найсамекращий,самий найдорощий

висловлювання в публіцестичному стилі на тему молодь і культура мовлення розширивши тезу Олеся Гончара усунути деформацію мови очистити її від спотворень

повернути нашій мові справжню народну красу - це справа честі всіх нас і старших і молодших це природній обов`язок перед незалежною вільною україною

Читайте также

1. Дай письмові відповіді на запитання , вживаючи іменники у місцевому відмінку множини .

1 . По чему рухаються пароплави ,автомобілі,поїзди ?2. По чому літають люди в рзні куточки світу?3. Коли літають у пошуках здоби сови ,кажани ?4. На яких деревах ростуть шишки?
2. З якими прийменниками вживаються іменники у місцевому відмінку?

Запишіть у потрібній формі чоловічі та жіночі прізвища, імена по батькові.

Відвідали Дем’ян... Мирон... Чумак...; зустрілися з Анатол... Павл... Коломійц...; робота Серг... Ігор... Романчук...; перед Лукаш... Максим... Науменк...; подарували Юрі... Микол... Лукашенк...; прийшли до Опанас... Сав... Загоруйк... ; напишіть Ганн... Ілл... Щербак..; відвідайте Марі... Юрі... Закуртн...; повідомте Вір... Мефоді... Макаренк…; зустрілися з Софі... Костянтин... Глушак…; документи Ірин… Вітал... Черненк...; книжка Наді... Петр... Пугач..; заїдьте до Ольг... Михайл... Яковенк....

Доберіть до кожного слова іншомовного походження український відповідник з довідки.

Екстраординарний, бізнесмен, трансформер, міленіум, блокбастер, лімітувати, маркетинг, моніторинг, дилер, трейдер, шеф, тост, симптом, котон, генерація, респектувати.
Довідка. Шанувати, покоління, бавовна, збут, контроль, посередник, особливий, заповзятник, перевертень, торговець, керівник, грінка, ознака, тисячоліття, бойовик, обмежувати.

1.Знайдіть рядок,в якому зміна роду іменника веде до зміни значення слова: А.метод-метода,змій-змія, салат-салата;

Б.пілот-пілотка,друкар-друкарка, секретар-секретарка; В.голуб-голубка,кухар-кухарка,журналіст-журналістка. 2.Знайдіть рядок, в якому всі іменники середнього роду: А.хінді,ревю,прес-аташе, галіфе, фрау; Б.кашпо, пюре, таксі, лото, ескімо; В.цунамі, метро, торнадо, Сочі, леді; 3.Знайдіть рядок, в якому всі іменники в родовому відмінку однини мають закінчення А: А.Кривий Ріг,понеділок, степ, будинок, метр; Б.дуб, Дніпро, атом, літр, сарай; В.гнів, вересень,інститут, зошит,Дорошенко. 4.В якому рядку всі граматичні форми займенників правильні: А.свойого, собі, твоїми, нашому, ні з чим, з тобою; Б.цеї, нашого, мого,нічиїм, до когось, чиєму; В.абиким, ні з чим, до ньго, будь-якими, нашим, свого. 5.Виправте речення. 1.Моя сукня бордовіша за твою.2.Вітчим став для неї самою близькою людиною. 3. Жінка чекала більш конкретнішої відповіді на своє питання. 4.Золотіших рук як у тебе немає ні в кого. 6.Виправте помилки у реченнях. 1.17 травня 1990 року мною в Перемилянську райзаготконтору здана шипшина в кількості 28 кілограм.2.Я особисто за 10 місяців на очищенні каналів перемістив понад 60 тисяч кубометрів грунту.3.Молодим тваринникам у роботі допомагали дружба і завзяття.І вони успішно впоралися із завданням.4.На ескаваторі працює Іван з Максимом,він нещодавно повернувся з лав армії. 7.Поєднайте числівники з іменниками і поставте їх у форму родового й орудного відмінків: 4(дівчина) , 3 (міністр) , 6 (слово) , 7 (кореспондент). 8.Прочитайте текст.З'ясуйте до якого стилю він належить.Підкресліть як член речення дієприслівники і визначте, яку стилістичну роль вони виконують?Доповніть текст власними роздумами(10 речень). З дистанції декількох десятирічь письменник чітко простежує життєвий шлях свого героя. Підводячи підсумки, згадуючи, герой вихоплює з минулого фрагменти й епізоди,максимально насичені історичним змістом, і об'єднує їх,усвідомлюючи справжнє місце і значення кожного в складному ритмі свого життя . Події, що в більшості випадків складають основу сюжету, відступають на задній план, інколи об"єднуючи окремі етапи життя ледь помітною пунктирною лінією.



Вы находитесь на странице вопроса "Перепишіть прислів'я, на місці крапок уставляючи дібрані з довідки й поставлені в потрібній формі іменники. Поясніть їхні відмінкові закінчення.", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.