Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 663 вопросов и 6 445 976 ответов!

написати твір Дорога до серця людського - найламкіша з доріг

5-9 класс

Arev197931 16 февр. 2014 г., 23:11:15 (10 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
LearPicky
17 февр. 2014 г., 0:11:24 (10 лет назад)

Кожного дня на нашій планеті народжується нове життя та вмирає багато людей. А чи замислювалися ви, що ж таке — людина? Людина — найяскравіше створіння, яке коли-небудь існувало. Homo sapiens — людина розумна. Саме через здатність думати, обмірковувати, мріяти, відчувати, творити кожна людина і є унікальною. Людині присвячено безліч літературних, мистецьких творів.

І кожна людська істота має серце. Це не лише згусток м’язів, що керує життям нашого організму, а, насамперед, символ кохання, щирості почуттів, людяності.

Якими ж є дороги до людського серця? На цю тему існує безліч думок та тверджень. Деякі вважають, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Але, на мою думку, це хибний погляд. Адже ми вище за тваринні інстинкти. Щирість, людяність, любов — ось ключі до серця будь-якої людини. Якщо ці почуття будуть переважати під час спілкування, то ми досягнемо найвищого інтелектуального рівня. Дотримуючись саме цього правила, можна найшвидше дістатися до серця близької тобі людини, твого співрозмовника, схилити його на свій бік. І тоді перед вами відкриється справжнє людське серце — невичерпна криниця світлих почуттів. Поринувши в неї, забудеш про кривду, зло, брехню, будеш бачити все лише у світлому ключі. Відомий літературний діяч Гончаренко казав: «У людських серцях незмірнії глибини». Тобто пошук вірної дороги до людського серця можна вважати вчинком, гідним усього життя і вартим багатьох зусиль

Ответить

Читайте также

Потрібно написати твір-роздум в публіцистичному стилі на суспільну тему . На такі теми : 1. Не шкода власності , а шкода людської гідності . 2 . Хто

поважає себе , того поважають інші. 3. Хто зневажає рідний край , той серцем немочний каліка . Будь ласка допоможіть . Твори не із інтернету .

написати твір-опис Зовнішності людини на основі власних вражень(МАМА)

обовязково повинно бути звернення до мами і не статистичний опис(наприклад:
очі зелені,волоси білі)

даю 40 балов) СКЛАСТИ ПЛАН ДО ТЕКСТУ____НА БЕРЕЗІ ДИТИНСТВА

У кожного, як стверджує одна романтична сага, є два береги — од якого людина одпливає і до якого мав неодмінно причалити. На цій довгій дорозі зустрічається чимало інших, не менш значних. Серед таких — берег надії, берег юності, берег любові...
І все ж, хоч би де зупинялася людина, на цих почасти нетривких і мінливих берегах — пристанищах, чи, як їх іще назвав відомий поет, «білих островах», їй неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим щемним і невситливим спогадом, отой найперший — Берег Дитинства.
Знати свій берег, любити його, не вивітрювати з пам'яті, пронести його через усе життя, невсипуще тягтися до нього, жити ним — що є святіше й дорожче?! Людина без Берега Дитинства стає забудькуватою, безпринципною, може переродитися, стати безбатченком.
Один з найвідоміших українських кобзарів Єгор Мовчан, котрого Максим Рильський образно назвав пісенним Гомером сучасності і з яким підтримував найтісніші зв'язки, на схилі літ надумав одвідати могилу Тараса Шевченка. То була його остання мандрівка.
Дорогою до Канева Єгор Мовчан і його колеги зробили зупинку в одному з сіл Київщини. До оселі, де перепочивали мандрівники, зібралося багато людей, щоб послухати віртуозну гру дзвінкоголосого кобзаря. Коли ж, нарешті, надійшов час знову вирушати в дорогу, гостинні селяни поцікавилися: чим би могли вони віддячити щедрому співакові?
Єгор Хомич, трохи подумавши, мовив: «Найкращим віддарунком буде, якщо допоможете мені зробити мандрівку в дитинство. У юному віці, захворівши на віспу, я осліп і відтоді живу уявою своєї приземкуватої хатини, покритої солом'яною стріхою. Допоможіть на схилі літ відчути на доторк дитинство...»
Спорядили настил, підсадили повитого літами чоловіка і затихли в очікуванні. Він з якимсь боязким трепетом доторкнувся стріхи, довго обласкував долонями солом'яні цурупалки, наче пестив малу дитину. Натомість повернувся до людей, мовив слізно: «Спасибі вам, доро­генькі мої, за живу мандрівку в далекий світ дитинства. Уклінно дякую вам!»Повернення до дитинства ще не означає тужити за старим — у даному випадкові ми вкладаємо в це понят­тя глибший зміст: причетність до землі, де народився, кращих родових традицій, синівського обов'язку.Де б не проживала людина, куди б не закинула її до­ля, але отой «солодкий та коханий дим» рідного краю має завжди бути присутнім, предметно відчутним на до­тик незгаслої пам'яті з Берега Дитинства. І хоч-не-хоч, а таки ще раз доведеться процитувати Максима Рильського, який писав: «Гребінчине «ви, братця, все-таки домівки не цурайтесь», треба раз у раз пам'ятати, розуміючи під домівкою і рідний край, і рідну мову, і берізку біля рідної хати, і те оточення, серед якого ти зріс, тих людей, які помогли тобі стати на ноги і навчили тебе добра...» (В. Скуратівський.)



Вы находитесь на странице вопроса "написати твір Дорога до серця людського - найламкіша з доріг", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.