Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 663 вопросов и 6 445 978 ответов!

Знайди і підкресли слова, вжиты в переносному значенні.

1-4 класс

Ми пишаэмося украънськими спортсменами. Пишаэться над водою червона калина. У цієї дитини золоте сердце. Він ледве встиг ускочити у хвіст потяга.

Strelok20001 05 марта 2014 г., 16:11:18 (10 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Katuxhaaaa
05 марта 2014 г., 17:11:41 (10 лет назад)

1) немає у переносному)
2) пишається------калина не може пишатися.
3) золоте серце---серце не буває золотим
4) хвіст потяга------потяг немає хвоста

Ответить

Читайте также

1)Знайди й підкресли слова,вжиті в переносному значенні. Вітер з гаєм розмовдяє,шепче з осокою. Над бурхливим морем літали буревісники. Між друзями

відбулася брухлива розмова. Ліс заснув,спить озеро. 2)Запиши слова протилежні за значенням. Новий-... Сум-... Пітьма-... Легкий-....

1.Заміни виділене слово однорідними членами речення. Птахи відлітають у теплі краї. Вже пожовкло листя на

деревах.

2.Спиши речення,підкресли слова,вжиті в переносному значенні. Вітер з гаєм розмовляє, шепе з осокою. Пишається калинонька,явір молодіє.

3.Перебудуй розповідні речення на спонукальні. Кожна людина повинна берегти рідну природу. Перед вживанням їжі треба мити руки. Ми любимо свою землю. За партою потрібно сидіти рівно.

Доберіть слова з прямим і переносним значенням до слів:

ОСІНЬ, СОНЦЕ , РУКИ , ВОДА , БІЛКА ,
Складіть і запишіть 3 речення зі словами , ужитими в переносному значенні,

142. 1. Прочитай і спиши текст. Поясни поділ його на абзаци. Знайди вирази, вжиті в переносному значенні.Про яку пору року йдеться?

Яскраво жовтіли на горбі ясени і берези. Там, де панував оранжевий колір, можна було вгадати клени. Вогнем палахкотіли осики.
Тихо, красиво народжувався блакитний жовтне­вий вечір. З'явилось безліч зір під величезним шатром темної ночі.
За Віталієм Севастьяновым
2. Підкресли слова, в яких зі зміною форми слова відбу­вається чергування голосних у корені.

Допоможіть з вправою,будь-ласка! Рідна мова,4 кл.,част. перша. 66. 1. Прочитай. У кожному реченні знайди його основу. 1. Цей дощ

— мине! По ринвах, по листках збіжить вода блакитна і весела. 2. Роса голубими струмочками із листя на землю тече. 3. Довго дзвеніли роси незбиті. Вилився в тугу спів солов'я. 4. В ранковім озері купаються зірки. 5. Під дощ заснули голуби у тихім затінку ліщини. 6. Наш стяг — пшениця у степах лід голубим склепінням неба. 7. А небо — тихе і безмовне. (З творів Ганни Чубач)

2. Назви слова, вжиті у переносному значенні. Добери до них синоніми.



Вы находитесь на странице вопроса "Знайди і підкресли слова, вжиты в переносному значенні.", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "1-4" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.