Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

як швидко вивчити правило

10-11 класс

миша194 04 марта 2017 г., 6:52:34 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Arina20032004
04 марта 2017 г., 8:14:31 (7 лет назад)

По-перше, не відволікайся: вимкни телевізо, залиш комп'ютер. Сконцентруйся на правилі.
По-друге, не починай одразу його завчати. Прочитай декілька разів. Тобі потрібно його зрозуміти.
І, коли ти будеш добре відчувати те, про що говориш, правило само собою запам'ятається.  

Ответить

Другие вопросы из категории

Перекладіть текст. Собственность и ее функции Собственность - это отношения, складывающиеся между субъектами собственности по поводу присвоения средств

производства и результатов труда. Отношения собственности охватывают: 1. Присвоение - полная экономическая власть субъекта над объектом и полная ответственность субъекта за результаты пользования. 2. Владение - это отношение фактического господства, факт власти субъекта над вещью, но распоряжение и присвоение этой вещи ограничено существованием и правами собственника. 3. Распоряжение - фактическое осуществление власти собственника над вещью, над объектом собственности, фактическое управление ею. 4. Пользование - процесс фактического извлечения полезных свойств из объекта собственности для удовлетворения конкретных потребностей. Отношения собственности на средства производства лежат в основе всей системы производственных отношений любой экономической системы хозяйствования.

Читайте также

Скласти план готового тексту...Медоносна бджола належить до групи так званих гуртових комах, які живуть сім'ями. У бджолиній сім'ї кілька десятків тисяч

робочих бджіл, одна матка і порівняно невелика кількість трутнів.Будова внутрішніх органів бджоли складна. Серед них можна розрізнити органи травлення, органи кровообігу, дихання та виділення. До цього переліку слід додати воскові залози.Орган захисту робочої бджоли - жало. Воно сховане під черевцем. Там же, унизу черевця, знаходяться отруйні залози. З них у заподіяну жалом ранку виливається отрута.Бджолина отрута на різних людей і тварин діє по-різному. Найчутливішими до неї є коні. Іноді кінь гине від ужалень десятка бджіл. Для більшості людей отрута цих комах нешкідлива. Вона викликає лише біль та незначний набряк, який швидко проходить.Улітку у сильній бджолиній сім'ї близько 70 тис. робочих бджіл. На зміну старим постійно виводяться з лялечок молоді, таким чином, бджолина сім'я постійно оновлюється.

1.Позначте ряд, у якому значення слова тлумачиться неправильно:

А) дружній - одностайний. згуртований;
Б) громадський - який стосується громади, суспільства чи окремого колективу, який відбувається у суспільстві або повязаний із суспільно корисною діяльностю;
В) громадянський - такий, який відбувається одночасно,злагоджено, швидко.
Г) дружний - відбувається одночасно, злагоджено, швидко.

2.Укажіть речення, яке не потребує редагування.
А) Необхідно знати й керуватися дорожними знаками, сигналами світлофора.
Б) Січ була не лише столицею вольниці, але й тим середовищем, де збиралося багато освічених і культурних людей.
В) Така демографічна ситуація не тільки харапктерна для нашего міста, а й для інших обласних центрів.
Г) Більшість учнів записалися до спортивної секції.

3.Укажіть ряд, у якому при утворенні словосполучення потрібно обрати перше слово:
А) (поступив,вчинив) неправильно;
Б) (приведіть,наведіть) приклади;
В) (зайняти, посісти) перше місце;
Г) (надійшли, прийшли) кошти.

4.Позначте речення, у якому немає помилок у слововживанні
А) Відкрий, будь ласка, двері;
Б) Переказати кошти на рахунок;
В) Приступаємо до обговорення;
Г) Це принесе вам шкоду

5. Позначте ряд, де усі словосполучення якого побудовано правильно
А) довгі коріння, пшеничне колосся, обгоріле клоччя;
Б) ялинове гілля,жовте листя, старе лахміття;
В) шовковисте волосся, пташине пір`я, великі каміння;
Г) зелене віття,гарбузові насіння, картопляне лушпиння.

6. Позначте правильно побудоване речення з дієприслівниковим зворотом
А) Читаючі ці рядки, радість переповнює мене;
Б) Розробляючи цей проект, мені довелося попрацювати в лабораторії;
В) Переїхавши до Києва, розпочався новий період у його житті.
Г) Виконуючи роботу, учні користувалися інструментами.

Я люблю всі пори року, які посилає нам природа, але, на мою думку, літо це найкрасивіша пора року, воно набагато відрізняється від інших, влітку

ми можимо насолоджуватися яскравим сонечком, відпочивати на пляжі (річці), влітку з'являється більше можливостей для відпочинку ніж в інші пори року... Звичайно, нема хорошого відпочинку без хорошої праці.. Особливо я люблю літні вечори. Вони такі теплі, такі рідні.. Це ідеальна пора року! Чи не так? Багато людей живуть, не цінуючи того, що вони мають.. Багато людей чекають, чекають іншу пору року, так і не помічаючи всього прекрасного в тій порі яка є на даний час.. Я люблю помічати все гарне, навіть в тих речах де гарного дуже мало, кажучи правду, я люблю всі пори року, люблю золоту осінь, не менше люблю і білосніжну зиму, люблю коли навесні все прокидається з-під білої ковдри. Але сам не знаю чому, але літо мені більш до душі, думаю, мене зрозуміють ті люди, мої однодумці, які погоджуються з моєю думкою.В розпал літа, я як завжди хочу, щоб воно не закінчувалось ніколи! Мені здається, що я назавжди закохався в цю чудову пору року! Це тільки моя думка, люди можуть не погоджуватися з моєю думкою, тому що кожна людина - це індивідуальна особа, в якої є своя думка і право на її вираження! Я поважаю думку кожної особи, і тому це пишу.. Дякую, за вашу увагу, бажаю вам удачі, і хочу побажати вам одну важливу річ, завжди цініть те, що ви маєте, що вас оточує, і ви помітете як ті речі які раніше були звичайнісіньким явищем, почнуть мінятись в кращу сторону, як вони стануть приносити вам незвичайне задоволення!

Відредагуйте текст і запишіть. Під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів

і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою еффективністю.
До найбільш поширених методів визначення оптимального обсягу виробництва выдносяться: метод зіставлення валових показнеків та метод зіставлення граничних показнеків.
При використанні цих методів застосовуються наступні допущення: підприємство виробляє і реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимізація прибутку в даний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбвчається, що вся інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в данний період дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, що випускається, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, роблять найбільший вплив на економіку підприємства, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що будуть прийняті віфрні рішення.

Помогите с украинским яыком. Проверьте сочинение. Все ли слова правильно употреблены? У тлумачному словнику слово війна пояснюється як

організована збройна боротьба між державами, суспільними станами. У слові війна чуються крики, стогони людей, зойки, плач, благальні очі жінок, дітей. Війна - це велика біда для будь-якої людини. Так було у всі часи. Це загальна біда. Кожен сучасний юнак або дівчина можуть про неї розповісти, ґрунтуючись лише на історичних фактах. Але однієї історії не вистачає, щоб передати увесь той жах, який випробували люди на війні.
Зброя з'явилася одночасно з людством. Рятуючись від голоду, людина удосконалювала знаряддя полювання. А у безперервних зіткненнях із зовнішніми ворогами і внутрішніх конфліктах складалися основи комплексу захисного і наступального спорядження, формувалася тактика і основні прийоми бою. Зараз з кожним днем з'являються нові типи зброї. Вони стали ще жахливіше. Тепер головним їх завданням є уразити велику кількість людей. Усе це говорить тільки про одне - війна буде завжди.
У всі часи поведінка людини на війні була однаковою. Та ж кров, то ж напруга людських сил, то ж спотворене війною обличчя землі. У війні немає боягузів, але немає і чудо-багатирів. У ситуації кривавої бійні проявляється істинна суть людини, і якщо була в нім людяність, то вона лише зміцниться у випробуваннях.
Якими будуть війни майбутнього, неясно, проте очевидно, що велика частина використовуваного сьогодні озброєння є пережитком минулого. Зараз є думка, яка стверджує, що великі війни між державами в майбутньому не будуть. Адже це вже буде не війна на поле битви, а знищення держав атомними бомбами і оружжями масової поразки.
Життя це безцінний подарунок, яким треба дорожити. Треба берегти своє власне життя, радіти кожному прожитому дню, і не в якому випадки не відбирати життя у інших. Ні у кого немає на це право.



Вы находитесь на странице вопроса "як швидко вивчити правило", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.