Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

"Можно все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки батьківщину"

1-4 класс

Скласти висловлювання 4-5 речень до ціеї цитати.

Дякую.

Fifanv2003 06 июля 2014 г., 1:58:29 (9 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Anton4321
06 июля 2014 г., 3:43:22 (9 лет назад)

помогите мне срочно вопрос вітальна листівка мамі с днем народження

Ответить

Читайте также

ПІДКРЕСЛИТИ ІМЕННИКИ В РЕЧЕННІ ПОВАЖАТИ МОЖНА ТОГО,ХТО ЗАСЛУГОВУЄ НА ПОШАНУ.НЕ МОЖНА ЛЕДАРЮВАТИ,КОЛИ ВСІ

ПРАЦЮЮТЬ.НЕ МОЖНА СИДІТИ,КОЛИ СТОЇТЬ ДОРОСЛА ЛЮДИНА.УМІЙ ПОВАЖАТИ ПРАЦЮ БАТЬКІВ.

як ти гадаєш чому шия в сина стала тоншою а в батька товщою Жив собі такий собі роботящий чоловік. І мав він сина Івана.

На вроду красень, а до роботи — ледар з ледарів, яких світ не бачив.

Якось і питає в нього батько:

— Чи не пора тобі, синку, за якусь справу братись?

А той стоїть та лише потилицю чухає.

— Та не знаю, тату, може й пора, тільки за яке ж діло мені братися?

— Добре, — каже батько, — підемо по світі, глянемо, як інші живуть. Може, щось знайдеться і для тебе таке, що до серця припаде.

Зібрались і пішли. Ішли вони ішли, ніякої роботи не бачать. Аж гульк, під лісом бик пасеться.

— Я цього бика заберу! — говорить син.

— Що ж, — зітхає батько, може, й гріх, але кради, якщо хочеш.

Зловив Іван бика на налигач та і повів додому. А батько тим часом пішов до сусіднього села провідати свого знайомого.

Повернувся додому пізно, але того ж вечора зарізали бика і зварили багату вечерю. Син затулив ряднами вікна, щоб ніхто не підгледів, а потім сіли вечеряти.

— Почекай, — каже батько, — давай спочатку поміряємо свої шиї: чия товща. А потім побачимо, хто з нас погладшає після вечері.

Поміряли шиї, взялися за їжу. Батько їсть повагом, ніби в гостях, а син поспішає, немов на пожежу. Загавкає собака, син мерщій ховає все до припічка. І вночі не спав, усе йому здавалося, що господар бика з’явиться.

Майже місяць їли бика. Повеселішав парубок.

— Ну що ж сину, — каже батько, — давай тепер поміряємо наші шиї.

Поміряли. У батька на два пальці шия товща стала, а в Івана навпаки — ще тоншою стала.

— Це тому, сину, що ти крадене їв, — говорить батько.

— А ви хіба, батьку, куповане їли? — дивується син.

— Еге, я їв своє, тому і погладшав, — примружив очі батько, —пам’ятаєш, я в село заходив? Це тоді я хазяїну гроші за вола відносив.

Син аж рота розкрив від здивування.

— Ну, синку, пішли ще роботу шукати, може, ще щось украдеш?

— Ні, хай йому грець! — вигукнув син. — Більше ніколи не буду красти. Я разом з вами піду землю волами орати та хліб сіяти.

У неділю православні віруючі вступають у двотижневий період Успенського поста - єдиного з постів, який присвячений Богородиці. У неділю православні

віруючі святкують Медовий Спас У неділю, 14 серпня, православна церква святкує Медовий Спас. Цієї неділі православні віруючі вступають у двотижневий період Успенського поста - єдиного з постів, який присвячений Богородиці. Він встановлений на згадку Успіння (кончини) Божої Матері в 48 році н.е. Відповідно до церковного переказу, Богоматір, переживши свого сина Ісуса на 15 років, провела всі ці роки в подвигах молитви і посту, тому святій Успінні у православних передує пісний період. Перший пісний день збігається з Медовим (Мокрим) Спасом, коли Церква згадує Походження, або Знесення, Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього і вшановує сім старозавітних мучеників - братів Маковеїв. Це свято було встановлено в IX столітті в Константинополі, де щорічно частина Животворящого Хреста, який зберігався в будинковій церкві грецьких імператорів, приносили в храм Святої Софії і освячували воду для відрази хвороб. За суворістю дотримання Успенський пост прирівнюється до Великого - у найближчі два тижні не дозволяється вживати в їжу м'ясні, молочні та рибні продукти. У суботу та неділю дозволено рослинне масло, і тільки один раз за весь піст дозволяється їсти рибу - у свято Преображення Господнього. У Євангелії немає згадок про смерть Діви Марії, однак про це оповідають святі перших століть християнства, твори яких віднесені до церковного переказу. За їхніми свідченнями, отримавши в Єрусалимі звістку про свою швидку кончину від архангела Гавриїла, Богородиця побажала попрощатися з апостолами, які в той час проповідували в різних куточках землі, але за її молитвами чудо зібралися біля будинку Марії. З ними не було тільки апостола Фоми. Коли Богородиця попрощалася з усіма, її будинок осяявся божественним світлом, і, за переказами, сам Христос в оточенні ангелів прийшов прийняти душу своєї Матері. Звідси пішла традиція на іконах зображати Христа біля труни Богородиці, причому на його руках - маленька Діва Марія, яка тепер народжується в життя вічне. Богородицю поховали в гробниці її предків на горі Сіон. Однак через три дні в Єрусалим прийшов апостол Фома, який дуже жалкував, що не попрощався з нею. На його прохання труна була відкрита, але тіла Діви Марії там вже не було. У той же день за вечірньою трапезою Богородиця з'явилася апостолам в оточенні ангелів: вона заповідав їм радіти і обіцяла не залишати їх до кінця віку

План

1.
2.
3.
4.
Сам текст ниже.Если можно то на украинском,на русском тоже можно.Зарание спасибо!
Це трапилося влітку. Марійка збирала лікар¬ські рослини. Раптом побачила лелеку. Він ішов прямо до неї. Птах зупинився біля дівчинки, не¬мов благав про допомогу. У лелеки було перебите крило.
Марійка все зрозуміла. Вона відвела птаха до лікарні. Хірург одразу розпочав операцію. Лелека поводив себе спокійно, немов людина.
Після операції Марійка забрала лелеку додому. Через деякий час птах одужав. Дівчинка вивела його в поле, щоб відпустити на волю.
Лелека пішов спочатку потихеньку. Потім зу¬пинився й озирнувся на свою рятівницю, немов дякував їй. Нарешті змахнув крилами й полетів.



Вы находитесь на странице вопроса ""Можно все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки батьківщину"", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "1-4" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.