Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

твір Кожному мила своя сторона

10-11 класс

Diroomanov 07 марта 2017 г., 7:16:53 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Alinochkagolov
07 марта 2017 г., 9:37:19 (7 лет назад)

Кожна людина має свою Батьківщину, свою країну, яку любить і якою гордиться. Але в кожного з нас є ще й інша, так звана "мала Батьківщина". Це місце, де ти народився і прожив найкращі і найдорожчі роки свого дитинства. Для декого це - великий мегаполіс, можливо столиця. Для іншого - невеличке обласне чи районне містечко. А ще для декого - невеличкий хутір чи село. І неважливо, велика чи мала ця  маленька батьківщина, багата чи бідна, вона завжди буде для нас найпрекраснішим і найдорожчим місцем у світі. Адже саме тут ми вимовили своє перше слово "мама",  зробили перші невпевнені кроки у своєму житті. Саме тут вперше переступили  поріг школи і почули ніжний перелив шкільного дзвоника,  відчули радість  від першого кохання чи біль від першого розчарування. Тому , куди б не закинуло нас життя, ми завжди будемо пам*ятати і любити свій рідний край. Кожному мила своя сторона і саме тому , незважаючи на те, в якому прекрасному місці ми житимемо в майбутньому, своя сторона завжди буде наймиліша і найдорожча у світі.

Ответить

Другие вопросы из категории

рідна мова,3 клас Вашуленко Мельничайко вправа 256

Живі пам`ятники

У розпалі садіння дерев. У цій радісній і корисній справі діти не поступаються дорослим. Обережно, щоб не пошкодити коріння, викопують і переносять поснулі деревця в нові місця. Навесні прокинеться деревце- і почне рости людям на радість і користь.

І кожний з дітей,хто посадив і виростив деревце, поставив собі за життя чудовий зелений пам`ятник на вікі.



Завдання Випиши з тексту дієслова з префіксами, префікси познач. До кожного дієслова постав питання,визнач час.

1.Прочитай і відгадай загадки.2.Знайди іменники,в яких зі зміною форми слова відбувається зміна кінцевого приголосного основи.Випиши ці

іменники,ставлячи їх у початкову форму,а поряд через риску подай їх форми в місцевому відмінку. 1.Червоне коромисло через річку повисло.2.Ішли чоловік і жінка вулицею.Коли вони підходили до своєї домівки,побачила їх у вікно дитина і гукнула:"Добридень вам,татусю й мамусю!"Одначе то не був їх син.Хто ж то був? 3.Шість ніг і два роги,в садок не пита дороги. 4.Як із меду і мухи зробити ім'я турецького султана? 5.Ішло дві матері,дві дочки й онука.Скільки було всіх душ?

.Виберіть

правильний варіант розподілу на наріччя української мови.

а) західне,
східне, північне, південне;

Читайте также

Поставте потрібні розділові знаки між групою підмета і групою присудка.1. Боротьба за мир найсвятіша справа (О. Гончар). 2. У дитинстві вимовлене

слово яснішає через роки (В. Коротич). 3. Історія це святая святих народу (О. Довженко). 4. Хтось давно ще сказав, що спів то мова душі, то голос серця (Панас Мирний). 5. Наче кулька в жонглера на вістрі наша куля земна (І. Муратов). 6. Ввесь світ був як казка, повна чудес, таємнича, цікава й страшна (М. Коцюбинський). 7. Кожному мила своя сторона (Народна творчість). 8. Найбільше добро в кожного народу це його мова (Панас Мирний).

Я люблю всі пори року, які посилає нам природа, але, на мою думку, літо це найкрасивіша пора року, воно набагато відрізняється від інших, влітку

ми можимо насолоджуватися яскравим сонечком, відпочивати на пляжі (річці), влітку з'являється більше можливостей для відпочинку ніж в інші пори року... Звичайно, нема хорошого відпочинку без хорошої праці.. Особливо я люблю літні вечори. Вони такі теплі, такі рідні.. Це ідеальна пора року! Чи не так? Багато людей живуть, не цінуючи того, що вони мають.. Багато людей чекають, чекають іншу пору року, так і не помічаючи всього прекрасного в тій порі яка є на даний час.. Я люблю помічати все гарне, навіть в тих речах де гарного дуже мало, кажучи правду, я люблю всі пори року, люблю золоту осінь, не менше люблю і білосніжну зиму, люблю коли навесні все прокидається з-під білої ковдри. Але сам не знаю чому, але літо мені більш до душі, думаю, мене зрозуміють ті люди, мої однодумці, які погоджуються з моєю думкою.В розпал літа, я як завжди хочу, щоб воно не закінчувалось ніколи! Мені здається, що я назавжди закохався в цю чудову пору року! Це тільки моя думка, люди можуть не погоджуватися з моєю думкою, тому що кожна людина - це індивідуальна особа, в якої є своя думка і право на її вираження! Я поважаю думку кожної особи, і тому це пишу.. Дякую, за вашу увагу, бажаю вам удачі, і хочу побажати вам одну важливу річ, завжди цініть те, що ви маєте, що вас оточує, і ви помітете як ті речі які раніше були звичайнісіньким явищем, почнуть мінятись в кращу сторону, як вони стануть приносити вам незвичайне задоволення!

1.Знайдіть рядок,в якому зміна роду іменника веде до зміни значення слова: А.метод-метода,змій-змія, салат-салата;

Б.пілот-пілотка,друкар-друкарка, секретар-секретарка; В.голуб-голубка,кухар-кухарка,журналіст-журналістка. 2.Знайдіть рядок, в якому всі іменники середнього роду: А.хінді,ревю,прес-аташе, галіфе, фрау; Б.кашпо, пюре, таксі, лото, ескімо; В.цунамі, метро, торнадо, Сочі, леді; 3.Знайдіть рядок, в якому всі іменники в родовому відмінку однини мають закінчення А: А.Кривий Ріг,понеділок, степ, будинок, метр; Б.дуб, Дніпро, атом, літр, сарай; В.гнів, вересень,інститут, зошит,Дорошенко. 4.В якому рядку всі граматичні форми займенників правильні: А.свойого, собі, твоїми, нашому, ні з чим, з тобою; Б.цеї, нашого, мого,нічиїм, до когось, чиєму; В.абиким, ні з чим, до ньго, будь-якими, нашим, свого. 5.Виправте речення. 1.Моя сукня бордовіша за твою.2.Вітчим став для неї самою близькою людиною. 3. Жінка чекала більш конкретнішої відповіді на своє питання. 4.Золотіших рук як у тебе немає ні в кого. 6.Виправте помилки у реченнях. 1.17 травня 1990 року мною в Перемилянську райзаготконтору здана шипшина в кількості 28 кілограм.2.Я особисто за 10 місяців на очищенні каналів перемістив понад 60 тисяч кубометрів грунту.3.Молодим тваринникам у роботі допомагали дружба і завзяття.І вони успішно впоралися із завданням.4.На ескаваторі працює Іван з Максимом,він нещодавно повернувся з лав армії. 7.Поєднайте числівники з іменниками і поставте їх у форму родового й орудного відмінків: 4(дівчина) , 3 (міністр) , 6 (слово) , 7 (кореспондент). 8.Прочитайте текст.З'ясуйте до якого стилю він належить.Підкресліть як член речення дієприслівники і визначте, яку стилістичну роль вони виконують?Доповніть текст власними роздумами(10 речень). З дистанції декількох десятирічь письменник чітко простежує життєвий шлях свого героя. Підводячи підсумки, згадуючи, герой вихоплює з минулого фрагменти й епізоди,максимально насичені історичним змістом, і об'єднує їх,усвідомлюючи справжнє місце і значення кожного в складному ритмі свого життя . Події, що в більшості випадків складають основу сюжету, відступають на задній план, інколи об"єднуючи окремі етапи життя ледь помітною пунктирною лінією.



Вы находитесь на странице вопроса "твір Кожному мила своя сторона", категории "українська мова". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "українська мова". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.